top of page

MENU

Euro Casting Logo

Eurocasting Döküm Sanayi A.Ş, modelhane ve iki talaşlı imalat atölyesi ile döküm sektörüne 20 yılı aşkın süredir talaşlı imalat hizmeti veren ÖKS Makina sahipleri tarafından 2019 yılında İstanbul'da kurulmuştur. 

 

Bu üretimin %80'i özellikle Batı ve Doğu Avrupa ülkeleri ve diğer ülkelere ihraç edilmektedir.

 

Eurocasting Döküm Sanayi A.Ş. ısıya ve aşınmaya dayanıklı alaşımlı çelik dökümlerin üretiminde uzmanlaşmıştır. Özellikle enerji ve güç santralleri, çimento, madencilik, kırıcı, iş makinaları ve makina sanayi sektörlerine üretim yapmaktadır.

 

 

Euro Casting modelhane ve iki talaşlı imalat atölyesi ile döküm sektörüne 20 yılı aşkın süredir talaşlı imalat hizmeti vermektedir.

Yıllık 2500 ton üretim kapasitesi ile 3000m² toplam alan, 2500m² kapalı ve 500m² açık alana sahip imalatımızla döküm ihtiyaçlarınızı karşılamaktayız.

 

Fabrikamız

Eurocasting Döküm Sanayi A.Ş. enerji ve güç santralleri için ızgara çubukları, zincir baklaları, darbe plakaları, çimento endüstrisi için değirmen astar plakaları, giriş ayna plakaları, diyagram bölme ve çıkış oluklu plakalar, klapeler, nozullar, soğutucu plakalar, aşınma plakaları, segmanlar, siklon yedek parçaları, kırıcı ringler, madencilik ve kırıcı endüstrisi için konik ve çeneli kırıcı parçaları, çekiçler, astarlar, ekskavatörler, iş makina endüstrisi için palet pabuçları, uçlar, adaptörler, kovalar, koruyucular, istikamet tekerleri, göbekler ve dişli grupları, makina endüstrisi için eksantrik, mil, dişli üretimleri yapmaktadır.

Tüm Döküm Taleplerinizi Karşılamaktayız

Personel Şeması

Yönetim Kurulu Başkanı

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı

.

Mustafa Tolga Yeğen

CFO

.

Murat Başol

CEO

.

Mehmet Mahir Çiçek

Director, Legal & Operations

.

Cihat Osmanoğlu

HR Lead

.

Cihat Osmanoğlu

Project Manager

.

Talha Alan

İnformation Technology

.

Euro Casting çalışan tüm personele ait resimdir

Eurocasting Döküm Sanayi A.Ş. uzun ömürlü ve yüksek kaliteli ürünler sunarak, firmanızın döküm ihtiyaçlarını oldukça kısa sürede karşılayabilmektedir.

 

Kalifiye erve yetkili teknik kadromuz en modern ve güncel teknolojiyi kullanmakta ve Eurocasting Döküm Sanayi A.Ş. çelik döküm teknolojisinde yüksek standartlı ve kaliteli çelik üretimi geliştirerek hem iç hem de dış pazarlarda önemli bir konuma gelmiştir.

Yüksek Kalitede Üretim Yapmaktayız

bottom of page