top of page

MENU

Metale Şekil Veren Paslanmaz Sanat...

Erimiş metallerin ustalıkla sanata dönüştüğü endüstri...

Euro Casting Döküm Sanayi

Euro Casting Döküm Sanayi A.Ş, talaşlı imalat atölyesi ile döküm sektörüne 20 yılı aşkın süredir imalat hizmeti vermektedir...

Dökümhanemiz, yıllık 2500 ton üretim kapasitesiyle 3000 m²'lik bir alana sahiptir. Bu alanın 2500 m²'si kapalı, 500 m²'si ise açık alandır. Üretimimizin %80'i Batı ve Doğu Avrupa ülkeleri ile diğer ülkeler için gerçekleştirilmektedir.

Sizin için Üretiyoruz

Euro Casting Döküm Sanayi

Enerji ve güç santralleri için ızgara çubukları, zincir baklaları,darbe plakaları, çimento endüstrisi için değirmen astarı plakaları, giriş ayna plakaları, diyagram bölme ve çıkış oluklu plakalar, klapeler, nozullar, kapasite plakaları, aşınma plakaları...

01

LTL, FTL, LCL, FCL ve hava kargo ile gönderileri nihai müşterilerimize en ekonomik modülle teslimat yapmak için lojistik partnerlerinizle yapmış olduğumuz kontratlı rakamlarımızla organizasyon sağlamaktayız.

03

İki büyük tesisimiz 7/24 sizin için çalışıyor...

Solutions

Üretim aşamasından sevkiyat sonrası tesis yönetimine kadar kapsamlı ve  kaliteli hizmet yelpazesi sunuyoruz. Yaptığımız her şeyde son derece profesyonelliğe güvenebilirsiniz.

Türkiye'de, Kocaeli Sanayi Sitesi'nde bulunan tesislerimizde, 20 yılı aşkın süredir ısıya ve aşınmaya dayanıklı alaşımlı çelik üretiminde talaşlı imalat hizmeti vermekteyiz.

20 Yıllık Sektör Tecrübesi

01

Profesyonel ekibimizle uzun ömürlü ve yüksek kaliteli ürünleri, firmanızın döküm ihtiyaçlarını uluslararası standartlara uygun sertifikalı imalatımızla karşılamaktayız.

Kalite Odaklı Üretim

02

Üretimi yapılacak tüm modeller için maça sandıkları, teknik resimlerde belirtilen özelliklere uygun olarak kontrplak araldit-epoksi reçineler veya alüminyum malzemeden yapılır...

İhtiyaca Özel Modelleme

03

Simülasyon ve modelleme ile başlayan üretim sürecimiz test modelin oluşturulması, kalıplama, döküm ve ısıl işlem aşaması ile kalite kontrol ve sevkiyat planlamasına dahil edilir

Kusursuz Planlama

04

Üretimi kusursuz olarak tamamlanan ürünler kalite kontrol aşaması tamamlandıktan sonra anlaşmalı sevkiyat firmaları ile belirlenen adreslere hızlıca ulaştırılmaktadır. 

Hızlı Sevkiyat

05

ISO Sertifikalarımız

EURO CASTING ISO 9001:2015 CERTIFICATE

ISO 9001:2015 Sertifika

01

EURO CASTING ISO 14001:2015 CERTIFICATE

ISO 14001:2015 Sertifika

02

EURO CASTING ISO 45001:2018 CERTIFICATE

ISO 45001:2018 Sertifika

03

EURO CASTING CERTIFICATE

Euro Casting Sertifikalar

04

bottom of page